tufirmy.pl

Cennik

Na stronie tufirmy.pl firmy mogą mieć namiary na siebie i swoją ofertę w województwie - w województwie w w miejscowości, w województwie w branży, w mieście w branży. Wpis może być jako nazwa firmy linkowana na jej stronę www, jako wpis adresowy, jako wpis ofertowy, jako wpis graficzny, jako wpis graficzno-tekstowy, jako podstrona i jako osobna strona www.
Na stronie głównej można mieć linka na stronę www z grafiki, z nazwy firmy w województwie, z nazwy firmy w mieście, z nazwy firmy z branży w województwie, z nazwy firmy z branży (osobny dział od góry strony). Zamiast linka na stronę mogą być linki do podstrony/strony u nas.

Wpis podstawowy to wpis tekstowy w województwie - dane plus oferta itp. Roczny wpis już za 200,00 złotówek. Jeżeli z grafiką to 300,00 zł. Wpis można zamiennie umieścić w miejscowości albo w branży w województwie. Dodatkowe wpisy, jak ktoś chce mieć kilka kosztują tyle samo.
Grafika na stronie głównej, ze względu na ograniczoną ilość pozycji kosztuje od 500,00 zł miesięcznie przy czteropozycyjnej, do 700,00 zł miesięcznie przy trzypozycyjnej.
tufirmy.pl
TEL i NET Świebodzice
Liczba odwiedzin: 16064