tufirmy.pl

Cennik

Na stronie tufirmy.pl firmy mogą mieć namiary na siebie i swoją ofertę w województwie - w województwie w w miejscowości, w województwie w branży, w mieście w branży. Wpis może być jako nazwa firmy linkowana na jej stronę www, jako wpis adresowy, jako wpis ofertowy, jako wpis graficzny, jako wpis graficzno-tekstowy, jako podstrona i jako osobna strona www.
Na stronie głównej można mieć linka na stronę www z grafiki, z nazwy firmy w województwie, z nazwy firmy w mieście, z nazwy firmy z branży w województwie, z nazwy firmy z branży (osobny dział od góry strony). Zamiast linka na stronę mogą być linki do podstrony/strony u nas.

Wpis podstawowy to wpis tekstowy w województwie - dane plus oferta itp. Roczny wpis już za 200,00 złotówek. Jeżeli z grafiką to 300,00 zł. Wpis można zamiennie umieścić w miejscowości albo w branży w województwie. Dodatkowe wpisy, jak ktoś chce mieć kilka kosztują tyle samo dla drugiego i połowę dla każdego kolejnego.

Grafika na stronie głównej, ze względu na ograniczoną ilość pozycji kosztuje od 500,00 zł miesięcznie przy czteropozycyjnej, do 700,00 zł miesięcznie przy trzypozycyjnej.
tufirmy.pl
TEL i NET Świebodzice
Liczba odwiedzin: 2621